Ubytování Krkonoše - Horní Malá Úpa

Naše chalupa

Bouda Šedesátka

Naše roubená chalupa se nachází v obci Horní Malá Úpa v nadmořské výšce 1000 m n. m. uprostřed  louky s krásnými  výhledy na okolní krásnou přírodu. Chalupa je po kompletní náročné rekonstrukci, kdy jsme se snažili vrátit chalupě tradiční krkonošský ráz. Chalupa je vybavena malovaným nábytkem , nábytkem z masivu a kachlovými kamny ve společenské místnosti, které dotváří příjemnou atmosféru. Chalupu jsme vybavili ve starém stylu a zaroveň tak, aby splňovala požadavky současného života.

Chalupa má výhodnou polohu. Od centra obce je vzdálená 600 m, avšak 1,3 ha vlastního pozemku zaručuje absolutní soukromí a klid pro trávení volného času. Nachází se 150 m od hlavní silnice a je tak bez problémů dostupná v letních měsících. V zimních měsících zajišťujeme bezproblémový příjezd k chalupě frézováním. Je zde také zastávka skibusu, který Vás doveze přímo na sjezdovku v centru obce.

Věříme, že tu prožijete  krásnou dovolenou a odpočinete si od starostí každodenního života.

Naše pokoje

Galerie

Naše pokoje jsou dvou, tří, čtyř lůžkové. Ve dvou pokojích lůžka v patře. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybaveny masivním a malovaným nábytkem, jsou útulné a zároveň účelné.

Společné prostory

Galerie

V přízemí je vetší společenská místnost s kachlovými kamny, u kterých je zvlášť příjemné posezení v zimě. Společenská místnost je propojena s jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní( indukční deska, trouba, 2x lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, toustovač atd.)

Vyhřívaná káď

Galerie

K dispozici Vám poskytneme i náš venkovní sud, který bude pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Zvláště pak večer po dni stráveném na lyžích nebo na horské túře.

Pohodlné parkování

Naše chalupa se nachází v Krkonoších v nadmořské výšce 1000 metrů nad mořem. I přesto dojedete autem až k nám. V létě i v zimě.